вінтажний літак, який все ще існує

вінтажний літак, який все ще існує

вінтажний літак, який все ще існує

про літак

Численні казки, що походять із класичних часів, включають подорож, як-от грецька казка про Ікара, а також Дедала, а також Вімана в старовинних індійських епосах. Близько 400 р. до н.е. в Греції вважалося, що Архітас фактично розробив, а також розробив самий початковий синтетичний самохідний літальний гаджет, дизайн у формі птаха, який рухався через площину саме з того, що насправді, швидше за все, було важкою парою, Заявлено, що насправді пролетіли близько 200 м (660 футів). Можливо, цей пристрій насправді було призупинено для власної подорожі.

Декілька з найраніших спроб, записаних на плівку разом із планерами, насправді були спробами андалузького поета 9-го століття, а також арабомовного поета Аббаса ібн Фірнаса, а також англійського ченця 11-го століття Ейлмера з Мальмсбері; кожен експеримент шкодив їхнім мухам. Леонардо да Вінчі досліджував стиль крил птахів, а також розробив літак з людським двигуном у своєму Кодексі про подорож птахів (1502), вперше врахувавши різницю між об’єктом маси та об’єкт стресу від льотної птиці.

саме на якому небі вам потрібно летіти

Lockheed Constellation, а також Very Constellation (Дуже початкова подорож: 1943)

Чудові, стильні колекції Lockheed Constellation, а також його власне передове придбання, L-1049 Very Constellation (яке розуміють як «Конні», а також «Дуже Конні»), насправді були поглядом на свідка. Його власна тристороння задня частина насправді була типовим виглядом на льотних терміналах у післявоєнні роки, а також до середини 1960-х років. Фактично це був фінал свого типу. Ці більш зрілі літаки, безумовно, можуть не потрапити на абсолютно нові авіалайнери, як-от Boeing 707, а також Douglas DC-8, які змінили їх усіх на далеких маршрутах. Безперечно, насправді є 2 Very Constellations, які все ще літають, серед усіх разом із швейцарським виробником Breitling, а також Very Constellation Taking flight Organization, а також інші, а також Австралійська культура відновлення історичних літаків. Кожен, хто проходить через літак, створює звичайні образи на ланцюзі авіашоу.

Convair CV-580 (Дуже початкова поїздка (CV-240): 1947)

Convair створив цілу сім’ю авіалайнерів, починаючи з CV-240, разом із метою змінити видатний DC-3 разом із набагато більш прогресивним стилем, включаючи герметичну каюту. Понад 1000 було фактично розроблено в період між 1947 і 1954 роками, а також було розроблено рішення разом із багатьма потребами неба та авіакомпаній. Дуейн Емені, авіакомпанія, а також основний керівник чартеру Sky Chathams, справедливої ​​авіакомпанії, яка досі керує подібними, підкреслює надійність варіації 580: «Convair 580 насправді був перед своїми можливостями, а також він включає в себе чудовий ступінь резервування тіла. У Sky Chathams, абсолютно нової Зеландії, насправді 3 з них все ще летять, а також пропонуються для бронювання.

Boeing 707 (Дуже початкова поїздка: 1957 р.)

Самий початковий сучасний далекомагістральний літак: земна куля стала набагато меншою, коли Boeing 707 був розроблений у 1958 році. Boeing 707 був не просто набагато швидшим у порівнянні з реквізитним літаком, але він мав вимоги до збору для зручності мандрівників а також стиль літака, який, разом з деякими покращеннями, фактично все ще залишається в стилі сучасного досвіду польотів. Одним з виборів може бути придбання власного вітання на борту серед кількох VIP-конфігурованих Boeing 707, які все ще їздять через кілька федеральних органів влади, або навіть подружитися з Джоном Траволтою, оскільки зірка підтримує один для індивідуального використання.

Дуглас DC-8 (Дуже початкова поїздка: 1958)

Будучи сучасним, а також конкурентом Boeing 707, DC-8 фактично також відігравав важливу роль у переході від реквізиту до літаків. Насправді це був самий початковий авіалайнер, який коли-небудь передбачав подолання шумової перешкоди, хоча насправді це було всього 16 секунд протягом оглядової поїздки. Він показав, що він став видатним авіалайнером, який працював роками разом з численними федеральними органами влади та авіакомпаніями. Щоб бути правдою, можливості для громадськості насправді близькі до нуля. Тим не менш, кілька DC-8 фактично все ще функціонують як вантажні кораблі, а також, що дуже неймовірно, NASA підтримує один для використання в якості льотної лабораторії.